Alergie stare

 Bionaturel – sojusznik w walce z alergią!

 

Pokonaj alergię.Przy skłonności do alergii ważne jest szybkie zdiagnozowanie alergenu. Wszyscy alergicy wiedzą, jak bolesne i uciążliwe bywa diagnozowanie alergii metodą tradycyjną. Nieprzyjemne nakłuwanie skóry warto zastąpić terapią nieinwazyjną.

Diagnozowanie i odczulanie w przypadku terapii biorezonansem działa zupełnie inaczej – testy są bezbolesne, a  odczulanie przebiega bez leków. Co ważne, po przeprowadzonym odczulaniu pacjent może swobodnie przebywać w środowisku, które powodowało alergię oraz spożywać uczulające wcześniej pokarmy.

Odczulanie metodą BRT może świetnie uzupełnić tradycyjne odczulanie. Możemy też całkowicie zrezygnować z terapii tradycyjnymi metodami i potraktować biorezonans jako terapie wiodącą. Jak to działa? Biorezonans to terapeutyczne oddziaływanie na organizm pacjenta przy pomocy jego własnych drgań. Pacjent ma kontakt z co najmniej 2 elektrodami. Jedna z nich zbiera drgania elektromagnetyczne i wprowadza do aparatu BICOM 2000. W separatorze ulegają one rozdzieleniu. Aparat BICOM 2000 to najnowocześniejsza na rynku aparatura zapewniająca bezbolesne testy i odczulanie. Te, które są prawidłowe, ulegają wzmocnieniu, a nieprawidłowe są inwertowane i jako prawidłowe są doprowadzane do pacjenta przez drugą elektrodę. W ten sposób patologiczne drgania drgania są redukowane i wygaszane, a fizjologiczne siły redukcyjne organizmu zaczynają prawidłowo sterować procesami biologicznymi. Tak „naprawione” biopole pacjenta doprowadza do normalizacji ustroju i ustąpienia objawów patologicznych.

W naszym gabinecie alergeny znajdują się w trzech paletach (po ok. 100 alergenów) umieszczonych w szklanych ampułkach. W naszym gabinecie posiadamy testy: pokarmowy, pyłkowy i mieszany (łącznie ok. 300 alergenów). W skład pierwszego zestawu alergenów wchodzą m.in. zboża, warzywa, owoce, mięsa, ryby, białka mleka i jaja kurzego, roztocza kurzu domowego, sierść. W skład drugiego: pyłki drzew, traw, kwiatów, krzewów i ziół. Natomiast emulgatory, konserwanty, aromaty i barwniki obejmują trzeci zestaw alergenów. Oczywiście, pacjent może także przynieść własną próbkę. Odczulamy także wg testów dostarczonych przez pacjenta, a wykonanych w innych placówkach. Testowanie i odczulanie wykonuje lekarz. Odczulanie jest dostosowane indywidualnie do wieku pacjenta. Po przeprowadzonym zabiegu odczulenia następuje zdecydowana i trwała poprawa u około 90% pacjentów. W niektórych przypadkach konieczne jest powtórzenie zabiegu. Ponowna terapia jest bezpłatna!

 

Terapia jest bezpieczna, nieinwazyjna, zdrowa!

 

urlDzięki terapii biorezonansem można skutecznie zlikwidować uporczywy katar sienny, związane z nim podrażnienie spojówek, zmniejszyć objawy astmy, zniwelować wykwity skórne, wysypkę, pozbyć się alergii pokarmowych. Leczenie wygląda następująco: osoba testowana trzyma w ręku elektrodę rurkową. W okolicy opuszka palca przykłada się punktoskop. Specjalna elektroda ma wówczas kontakt z badanym alergenem. Na podstawie wychyleń wskazówki na skali odczytujemy wynik, czy i w jakim stopniu osoba jest uczulona. Odczulanie polega na trzymaniu 2 elektrod kulistych. W czasie zabiegu nie mamy żadnych nieprzyjemnych doznań. Lekarz powoli wprowadza program odczulający. Zaraz po terapii należy wypić 1,5 litra wody nisko zmineralizowanej. Nie wolno pić kawy i alkoholu. Średnio po 2-3 tygodniach od rozpoczęcia odczulania wykonywany jest test kontrolny, którym sprawdzamy, czy doszło do wygaszenia alergii. Test kontrolny jest bezpłatny!

Terapie wykonywane na aparacie BICOM 2000 są całkowicie bezpieczne. Urządzenie posiada międzynarodowy certyfikat bezpieczeństwa ISO 9001 dla aparatury medycznej. Posiadamy także aktualny certyfikat przeglądu i sprawności aparatury wykonany w placówce wskazanej przez producenta sprzętu oraz certyfikat przeszkolenia lekarza wykonującego zabiegi.

WAŻNE! Odczulamy przez cały rok. Jeżeli alergia nasila się, a jej objawy powodują dyskomfort, warto rozpocząć leczenie przed okresem pylenia. Pamiętaj, że nieleczona alergia może prowadzić do powikłań!

 


CENNIK:

  • Test alergiczny (paleta ok. 100 alergenów) – 130 zł

  • Odczulanie – 50 zł (1 zabieg)