Rzucanie palenia

Zerwanie z uzależnieniem od nikotyny nie należy do najprostszych wyzwań. Czasami silna wola w połączeniu z farmakologicznymi sposobami to za mało, by przezwyciężyć głód nikotynowy i silnie zakorzenione nawyki. Istnieją jednak alternatywne metody, które pomagają rzucić palenie. Jedną z najskuteczniejszych jest terapia biorezonansowa.

Biorezonans wykorzystuje występujące w organizmie człowieka biosygnały – drgania elektromagnetyczne. Oprócz drgań fizjologicznych (harmonicznych) wyróżniamy także drgania patologiczne, które wynikają z zaburzeń ustroju, wywołanych m.in. niewyleczonymi chorobami, urazami, infekcjami, toksynami. W ramach terapii biorezonansowej dochodzi do wzmocnienia drgań fizjologicznych i redukcji drgań zakłócających prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

Jest to zaskakujące połączenie medycyny naturalnej z nowoczesną techniką. Osoba poddająca się kuracji zostaje podłączona do urządzenia poprzez elektrody. Pacjent jest leczony przez własne drgania elektromagnetyczne, które po modyfikacji w aparacie z powrotem przekazywane są do organizmu. Warto zaznaczyć, że podczas leczenia nie wykorzystywane jest żadne szkodliwe promieniowanie. Ta kompleksowa terapia zachodzi w samym organizmie człowieka i przywraca mu właściwą równowagę, harmonię. Wpływa na ogólną poprawę zdrowia pacjenta i zdolność samoleczenia organizmu. Usunięcie z ciała patogennych mikroorganizmów i toksyn następuje bez żadnej szkody dla kuracjusza.

Terapia biorezonansowa jest bezbolesna, nieinwazyjna i co najważniejsze bezpieczna. Nie posiada zagrażających zdrowiu efektów ubocznych i nie wymaga zastosowania terapii farmakologicznej. Nie zmusza do rezygnacji z równoczesnego stosowania innych kuracji czy przyjmowania leków. Efekty widoczne są błyskawicznie – wystarczy jeden zabieg, aby odzyskać kontrolę nad swoim ciałem i wyzbyć się niekontrolowanej chęci sięgnięcia po papierosa. Satysfakcjonujące jest także to, że rezultaty kuracji są trwałe. Oczyszczenie organizmu z toksyn i wygaszenie głodu nikotynowego pozwala na stałe zerwać z nałogiem.

Biorezonans ciągle zyskuje na popularności i ma coraz większe grono zwolenników. Nie można się temu dziwić. Terapia ma niezwykle wysoką skuteczność, wahającą się od 70% do 90%. Taka efektywność wydaje się imponująca, szczególnie, że chodzi tu o walkę z uzależnieniem, którego niejednokrotnie nie jesteśmy w stanie pokonać bez dodatkowych środków.

Dzięki biorezonansowi osoby uzależnione od nikotyny mogą zapomnieć o pełnej stresu i wysiłku walce z uzależnieniem nikotynowym. Oznacza to koniec z męczącymi psychicznie momentami, podczas których nie byliśmy wstanie powstrzymać się przed paleniem, a także pozbycie się strachu przed nabraniem wagi w przypadku zastąpienia papierosów słodyczami. Rzucenie palenia nigdy nie wydawało się tak proste, jak dotąd. Patrząc na długą listę zalet oraz brak powikłań i zagrożeń związanych z terapią biorezonansową, można śmiało stwierdzić, że jest to bezkonkurencyjna metoda walki z nałogiem. Warto dołączyć do osób, które rzuciły palenie dzięki tej innowacyjnej terapii.