Terapia odchudzająca, Biorezonans Kraków – Bio-Max

Dzięki biorezonansowi możemy zgubić nawet do 12 kg!
Chudnij zdrowo i bezpiecznie z biorezonansem !Czy wiesz, że dzięki połączeniu terapii bioreoznansowej oraz zastosowaniu spersonalizowanej diety możesz schudnąć aż do 12 kg w ciągu 3 miesięcy ? I to wszystko bez wysiłku oraz obciążających ćwiczeń na siłowni.

Jak działa biorezonans ?

Biorezonans wykorzystuje występujące w organizmie człowieka biosygnały – drgania elektromagnetyczne. Oprócz drgań fizjologicznych (harmonicznych) wyróżniamy także drgania patologiczne, które wynikają z zaburzeń ustroju, wywołanych m.in. niewyleczonymi chorobami, urazami, infekcjami, toksynami. W ramach terapii biorezonansowej dochodzi do wzmocnienia drgań fizjologicznych i redukcji drgań zakłócających prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

W jaki sposób biorezonans pomoże mi schudnąć ?

Podczas cykli 10 terapii pacjent otrzymuje specjalne zabiegi:

– przyspieszające metabolizm
– hamujące łaknienie
– powodujące brak ochoty na słodycze ( nie będziemy mieli ochoty sięgać po słodycze )
– wpływające na obniżenie wchłaniania tłuszczów z pożywienia
– normalizujące poziom cukru we krwi;

W czym pomoże mi dietetyk ?

W naszym gabinecie spotkasz się również z dietetykiem, który napisze specjalnie dla Ciebie spersonalizowany plan żywieniowy z uwzględnieniem Twoich preferencji.Takie połączenie terapii biorezonansowej oraz specjalnie dobranej diety przynosi doskonałe efekty.Schudniesz zdrowo, szybko i naturalnie.

Więcej informacji oraz zapisy tel. 609-80-57-97 lub poprzez system rezerwacji online na naszej stronie internetowej www.biomax.krakow.pl

” Dietetyka „

* Konsultacja pierwsza:.…….……..……………………….…………………………….……. 149 zł
* Plan żywieniowy na 14 dni….……….……..…….……..……….……..……………….……..149 zł
* Plan żywieniowy na 30 dni..……..……….……………..…..……….………………………. 199 zł

Umów się na wizytę, aby schudnąć zdrowo i skutecznie

Terapia odchudzająca, Biorezonans Kraków - Bio-Max

Terapia odchudzająca, Biorezonans Kraków – Bio-Max

Jak szybko, zdrowo i efektywnie schudnąć?

Najlepsze efekty odchudzania daje prawidłowo zbilansowana dieta wraz z zabiegami biorezonansem. Połączenie tych dwóch terapii pozwala osiągnąć wymarzoną sylwetkę w krótkim czasie. Układany przez naszego dietetyka plan żywieniowy jest spersonalizowany, dobierany indywidualnie do naszego klienta. Poprzedzony jest wywiadem żywieniowym uwzględniającym preferencję żywieniowe i jednostki chorobowe pacjenta. Dodatkowo terapia biorezonansowa przyczyni się do zahamowania łaknienia, przyspieszy metabolizm, spowoduje brak ochoty sięgania po słodycze oraz usprawni przemiany tłuszczowe i zniweluje zaburzenia przemian węgowodanowych, normalizując przy tym poziom cukru we krwi. Biorezonans wykorzystuje występujące w naszym organizmie sygnały – drgania elektromagnetyczne. Oprócz drgań fizjologicznych (harmonicznych) wyróżniamy także drgania patologiczne, które wynikają z zaburzeń ustroju, wywołanych m.in. niewyleczonymi chorobami, urazami, infekcjami czy toksynami. W ramach terapii biorezonansowej dochodzi do wzmocnienia drgań fizjologicznych i redukcji drgań zakłócających prawidłowe funkcjonowanie organizmu.
Pamiętaj, u nas zjesz to co lubisz a przy okazji zgubisz zbędne kilogramy!

Umów się na konsultacje z dietetykiem <<< kliknij >>>

 

Zarezerwuj termin wizyty online

Już teraz możesz wybrać usługę i umówić się na wizytę.

Umów się na wizytę